Dołącz do Nas!

Rygel Polska to przede wszystkim osobowości. Wypadkowa doświadczeń każdego z członków zespołu stanowi naszą jakość. Zawsze rozglądamy się za ciekawymi osobowościami.

Wymagamy od Ciebie:

  • Zaangażowania, lojalności i otwartej głowy - to u nas podstawa!
  • Premiujemy samodzielność, solidność i kreatywność w rozwiązywaniu zadań
  • Nie tolerujemy bierności i zamiatania problemów pod dywan
  • Tych cech wymagamy od siebie

W zamian oferujemy:

  • Możliwość rozwoju to u nas podstawa – jeśli uważasz, że podołasz nowym zadaniom, będziesz mieć taką możliwość.
  • Masz świetne pomysły i chcesz je wdrożyć do firmy – zawsze Cię wysłuchamy i pomożemy je odpalić.
  • Masz indywidualny styl pracy i potrzeby z tym związane – staniemy na wysokości zadania.
  • Dbamy o naszych ludzi

Aktualnie poszukujemy

Specjalista ds. Sprzedaży elementów wentylacji mechanicznej

Czym będziesz się zajmować?

Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami to podstawa sukcesu w sprzedaży. Prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacji. Godne reprezentowanie firmy. Tworzenie ofert handlowych przy pomocy działu technicznego i aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Czekamy oczywiście na Twoje propozycje co do zakresu obowiązków. Chętnie słuchamy i wdrażamy nowe pomysły, jesteśmy elastyczni.

Czego od ciebie oczekujemy?

Konieczne jest posiadanie wykształcenia minimum na poziomie średnim, co znacznie ułatwi Ci pracę. Swobodne prowadzenie rozmów, zdolność do kreatywnego wypowiadania się będzie dużą zaletą. Niezbędne jest posiadanie czynnego prawo jazdy kategorii B aby odwiedzać klientów. Dużym atutem byłaby znajomość zagadnień z branży HAVC oraz doświadczenie w sprzedaży. Dobra znajomość języka angielskiego będzie konieczna przy kontaktach z firmami zagranicznymi. W pracy sprzedawcy ważna jest mobilność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Monter instalacji niskoprądowych, systemów zabezpieczeń

Czym będziesz się zajmować?

Montażem systemów CCTV IP, KD, PPOŻ, DSO, SAP, SSWiN o różnym stopniu skomplikowania, Doradztwem technicznym oraz szkoleniem naszych klientów. Utrzymywaniem pozytywnych relacji z klientami oraz godnym reprezentowaniem firmy. Czekamy oczywiście na Twoje propozycje co do zakresu obowiązków. Chętnie słuchamy i wdrażamy nowe pomysły, jesteśmy elastyczni.

Czego od ciebie oczekujemy?

Konieczne jest posiadanie wykształcenia lub fachowej wiedzy w zakresie instalacja niskoprądowych czy systemów zabezpieczeń. Zdolność do kreatywnego myślenia oraz prowadzenia zespołu będzie dużą zaletą. Niezbędne jest posiadanie czynnego prawo jazdy kategorii B aby dotrzeć do naszych klientów. Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku. W pracy montera ważna jest mobilność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.


Monter instalacji wentylacji mechanicznej

Czym będziesz się zajmować?

Montażem systemów wentylacji mechanicznej, montażem kanałów, Rur SPIRO, instalowaniem galanterii oraz uruchamianiem central o różnym stopniu skomplikowania, Doradztwem technicznym podczas rozmów z naszymi klientami oraz utrzymywaniem pozytywnych relacji podczas wykonywanych prac. Czekamy oczywiście na Twoje propozycje co do zakresu obowiązków. Chętnie słuchamy i wdrażamy nowe pomysły, jesteśmy elastyczni.

Czego od ciebie oczekujemy?

Konieczne jest posiadanie wykształcenia lub fachowej wiedzy w zakresie instalacji wentylacji mechanicznej. Zdolność do kreatywnego myślenia oraz prowadzenia zespołu będzie dużą zaletą. Niezbędne jest posiadanie czynnego prawo jazdy kategorii B aby dotrzeć do naszych klientów. Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku. W pracy montera ważna jest mobilność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Specjalista ds. Sprzedaży elementów wentylacji mechanicznej

Czym będziesz się zajmować?

Maszynowym oraz ręcznym tworzeniu kanałów wentylacyjnych, kiedy nabierzesz już wprawy w wykonywanych czynnościach będziesz mógł zająć się również produkcją tłumników oraz galanterii wentylacyjnej. Czekamy oczywiście na Twoje propozycje co do zakresu obowiązków. Chętnie słuchamy i wdrażamy nowe pomysły, jesteśmy elastyczni.

Czego od ciebie oczekujemy?

Konieczne jest posiadanie chęci do pracy oraz nauki, co znacznie ułatwi Ci pracę. Dużym atutem byłoby jakiekolwiek doświadczenie zdobyte w podobnej branży ale nie jest wymagane. Podczas procesu produkcji ważne jest aby swoją pracę wykonywać w sposób dokładny oraz z zachowaniem wszelkiej ostrożności. Pamiętaj, że zdobywając doświadczenie stawiasz przed sobą sznsę na rozwój.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz inne kompetencje, które mogą być dla nas interesujące – również napisz!

Szybki kontakt